CONTACT

U kunt de Hendrik van Halewijn op verschillende manieren bereiken, zie onderstaand.

Wanneer u op het e-mailadres van een speltak klikt wordt u automatisch doorgestuurd naar een contactformulier, hiermee kunt u direct een e-mail sturen aan de betreffende speltak.


Postadres:
Hendrik van Halewijn
t.a.v. Secretariaat
Brucknerstraat 55
2901 GB Capelle aan den IJssel
 
Bezoekadres:
Scoutinggroep Hendrik van Halewijn
’s Gravenweg 101
2902 LE Capelle aan den IJssel
 
  Grotere kaart weergeven

 

E-mailadressen speltakken: U bereikt:
bevers@hendrikvanhalewijn.nl Speltakleiding van de Bevers
kabouters@hendrikvanhalewijn.nl Speltakleiding van de Kabouters
estas@hendrikvanhalewijn.nl Speltakleiding van de Esta’s
welpen@hendrikvanhalewijn.nl Speltakleiding van de Welpen
gidsen@hendrikvanhalewijn.nl Speltakleiding van de Gidsen
verkenners@hendrikvanhalewijn.nl Speltakleiding van de Verkenners
explorers@hendrikvanhalewijn.nl Speltakbegeleiding van de Explorers
stambestuur@hendrikvanhalewijn.nl Speltakcoach en het bestuur van de Stam
voorzitter@pivos.nl Speltakvoorzitter van de PiVo’s
seniorenstam@hendrikvanhalewijn.nl Speltak de Seniorenstam
veteranenstam@hendrikvanhalewijn.nl Speltak de Veteranenstam
E-mailadressen algemeen: U bereikt:
info@hendrikvanhalewijn.nl Hendrik van Halewijn in het algemeen
bestuur@hendrikvanhalewijn.nl Het bestuur
secretaris@hendrikvanhalewijn.nl De secretaris
penningmeester@hendrikvanhalewijn.nl De penningmeester
ledenadministratie@hendrikvanhalewijn.nl De ledenadministratie
verhuur@hendrikvanhalewijn.nl De commissie voor de verhuur van de kano’s
marketing@hendrikvanhalewijn.nl De marketing commissie
klusteam@hendrikvanhalewijn.nl Het klusteam
webmasters@hendrikvanhalewijn.nl De webmasters

 

 

Reacties zijn afgesloten.